Fizioterapeitu prakse Vingrot.lv
Kādus pakalpojumus piedāvā Vingrot.lv?
Vingrot.lv piedāvā:- fizioterapeita konsultācijas;
- individuālās ārstnieciskās vingrošanas nodarbības;
- ārstnieciskā masāža;
- fizioterapija sāpju mazināšanai un darba spēju uzlabošanai;
- fizioterapija pēctraumu periodā;
- vingrojumu izpildes tehnikas apmācība pēc traumām un profilaktiski;
- individuālas rehabilitācijas programmas izstrāde un apmācība
- Spēka aplis pieaugušajiem;
- Ārstnieciskā vingrošana grupā grūtniecēm;
- Ārstnieciskā vingrošana grupā māmiņām;
- Ārstnieciskā vingrošana grupā skolēniem / bērniem
- Tiešsaistes vingrošanas grupa ZOOM platformā.
Vingrot.lv nodrošina pakalpojumu sniegšanu kā profilaktiski, tā arī specifisku sūdzību gadījumā kā arī klientiem ar funkcionāliem traucējumiem.
Visas nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta.T: 2 64 64 868
Kā es varu saņemt fizioterapeita pakalpojumus?
Vispirms nepieciešams pierakstīties vizītei, to var izdarīt gan patstāvīgi mūsu online pieraksta sistēmā, gan zvanot vai rakstot - kontaktinformāciju skatīt sadaļā "kontakti".
Pirmajā vizītē jums tiks sniegta fizioterapeita konsultācija, kuras laikā fizioterapeits iepazīsies un izvērtēs jūsu funkcionālo stāvokli, sūdzībām, līdzi paņemtajiem izmeklējumiem no citiem ar konkrētajām sūdzībām saistītajiem izmeklējumiem.
Fizioterapeits veiks izmeklēšanu, pēc nepieciešamības izvērtējot, piemēram, stāju, spēju veikt atbilstošas kustības, kustību kvalitāti un amplitūdu un citus nepieciešamos izmeklējumus.
Pēc problēmas diagnostikas, fizioterapeits ieteiks labāko problēmas ārstēšanas metodi un vienosies ar jums par labāko rehabilitācijas plānu.
Kas ir fizioterapeits?
Fizioterapeits ir ārstniecības persona, funkcionālais speciālists, kurš ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju fizioterapijā.
Fizioterapeits pirmās konsultācijas laikā noskaidro pacienta sūdzības, to vēsturi un attīstību, iepazīstas ar informāciju, kas saistīta ar vispārējo veselības stāvokli, veic personas funkcionālā stāvokļa novērtēšanu, analizē iegūto informāciju un klīniskās atradnes ietekmi uz personas ikdienas aktivitātēm - darbu, atpūtu un brīvo laiku, pārvietošanos, mājas soļa veikšanu un saistību ar pašsajūtām, ķermeņa funkcijām (piemēram, sāpēm, tirpšanu, kustību ierobežojumu, fiziskās slodzes toleranci u.c.).
Pēc rūpīgas izmeklēšanas un iegūtās informācijas analīzes, kopīgi ar personu tiek izvirzīti terapijas mērķi un izvēlētas personai atbilstošas un pieņemamas terapijas metodes. Gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita veselības veicināšanas un saslimšanu profilakses nolūkā, piemēram, lai piemeklētu fiziskās aktivitātes pirms treniņu uzsākšanas vai, lai iekārtotu ergonomisku darba vidi un ieviestu aktīvas pauzes darbā, sākumā tiek novērtēts personas funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski ikdienā un tiek izstrādātas rekomendācijas un ieteikumi veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajai personai. Katrs cilvēks ir individuāls, ar savām spējām, iespējām, vēlmēm un dzīves mērķiem, to visu labs fizioterapeits ņems vērā sastādot individuālu terapijas plānu.